Ana Sayfa | Yaşamım | Sosyal Çalışmalarım | Siyasi Çalışmalarım | Projelerim | Basındaki Haberlerim | Galeri | İletişim
   Yaşamım

16 Şubat 1972’de İstanbul’da doğdum. Orta ve Lise öğrenimini İngilizce tedrisatlı kolejde tamamladım. Lisans ve Yüksek Lisans eğitimimi İktisat alanında gerçekleştirdim. Şu anda Kamu Yönetimi alanında eğitim alıyorum.

Yaş Küçük, Hedefler İse Çok Büyük

Çalışma hayatımdaki ilk tecrübemi “perde püskülleri” ve “koltuk şeritleri” imal eden bir firmanın muhasebesinde çalışarak yaşadım. On yedi yaşındaydım, büyük hedeflerim vardı. Kendimi geliştirmek ve ticari yaşamında, önüme büyük hedefler koymak zorundaydım.

Zirve Yolunda “İlk”lerin Adamı

Çalışmaktan yılmayan, mesai mevhumunu düşünmeyen, hırslı ve idealist birisi olarak, daima Türkiye’de ilk olan ve olacak iş kolları ile ilgilendim. İlk kez, katalogla ürün pazarlaması yapan bir şirkette çeşitli bölümlerde yöneticilik yaptım. Yine bir ilke imza atarak, paketlenmiş, uzun dayanaklılık ömrüne sahip, sandwichler ürettim. Sanal olarak motosiklet ve motosiklet malzemelerinin satışını yaptığım bir web sitesi kurdum. On yedi yaşında iken, ticari hayata attığım ilk adımda, yolumun uzun ama uzun olduğu kadar da kısa olduğunu düşünerek, zirvede olmak için çok çalışmak ve hedefler koyarak yürümenin doğru olduğunu düşündüm.

“Catering”, “Organizasyon” ve “Cafe” Dünyasına Adım Adım

Askerlik görevimi tamamladıktan sonra, 1998’de Uluslararası bir firmanın Türkiye’deki noktalarının idareciliği görevine getirildim. 2006 yılında catering ve organizasyon çalışmalarına başladım. 2008 Yılında ''Cities'' adında Dünya mutfağından örnekler veren cafenin ilk noktasını Gayrettepe'de işletmeye açtım. Hala hazırda catering, organizasyon ve cafe işletmeciliğime devam ediyorum.

Sosyal ve Siyasal Hayatta Hırslı Bir Kariyer

Hırslı, kararlı, çalışmayı çok seven hedefleri olan birisi olarak, sivil toplum kuruluşlarında da görev yaptım. 1993-2000 arasında Esentepe Leo kulübünde aktif çalışmalarda bulunarak başkanlık yaptım. Çeşitli kamuya yararlı derneklerde çalışmalar gerçekleştirdim. Heybeliada Lions Kulübü üyesi olarak, sivil toplum kuruluşlarındaki çalışmalarıma aktif olarak devam ediyorum. Siyasi olarak 1989 yılından itibaren sırasıyla, DYP (Doğru Yol Partisi) Gençlik Kolları Başkanlığı, DYP (Doğru Yol Partisi) İl Teşkilat Başkanlığı, 2007 -2009 yılları arasında Genç Parti Adalar İlçe Başkanlığı yaptım. 29 Mart 2009 Yerel seçimlerinde, Adalar ilçesinde Demokrat Parti den Belediye Başkan Adayı oldum. 2009 – 2011 yılları arasında Demokrat Parti Adalar İlçe Başkanlığı görevinde bulundum. 2009 yılından beri Adalar Kent Konseyi yürütme kurulu üyesiyim.

Ödüller, Üstün Başarı Belgeleri, Nişanlar

İşini, en iyi yapan, dürüst bir insan olarak “yapamayacağım işi almayacak” kadar da sorumluluk sahibiyim. 1998 Yılında Bolluca Çocuk Köyü yapımındaki başarılı çalışmalarımdan dolayı “plaket”, 2000 yılında Esentepe Lions Kulübü tarafından verilen “Üstün Başarı Belgesi”, 2005 ve 2006 yıllarında Türkiye genelinde en başarılı genç yöneticiler klasmanında önde gelen kişilere verilen meşruluk belgesi, merkezi Avusturya'da olan “Who is Who” nun “itibar ve başarı nişanı” ve çok sayıda ödül ile başarı belgesi sahibiyim.

Tasarım: M O T O R T U R K